KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14477328

nr 1447 7328

Stig Ã…sberg

(1909-1968), Sverige

Etsning, Signerad, daterad 1954. Bildmått: 20x19, yttermått inklusive ram: 45x32 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 7 februari 2022
kl 18:27:46

4/2 14:44:39 1      250 kr
6/2 22:29:15 2      Vinnande bud

Stig Ã…sberg

Läs mer om Stig Ã…sberg